Ubranka do chrztu - chłopięce i dziewczęce Łódź | Krasnal

Zawsze na czasie

Chcesz od razu zrobić zakupy? Przejdź bezpośrednio do sklepu z ubrankami do chrztu!

Nowoczesne i modne ubranka dla dzieci do chrztu – wybierz oryginalne rozwiązania dla swojego dziecka

 

Chrzest dla osób wierzących ma szczególne znaczenie. Jest to pierwszy sakrament traktowany jako obrzęd oczyszczający z grzechu pierworodnego, a jednocześnie dający możliwość dołączenia do wspólnoty Kościoła. Oprócz uroczystości związanych z religią chrzest jest także możliwością do spotkania rodzinnego. Podczas niego bez wątpienia każdy chce wyglądać elegancko. Dlatego warto zadbać o to, aby komplet do chrztu  – zarówno dla chłopca i dla dziewczynki  – były ubraniami najwyższej jakości  – ze względu na wybór materiałów oraz fasonu poszczególnych części garderoby.

 

Sprawdź bogaty asortyment sklepu z ubrankami do chrztu, który pozytywnie Cię zaskoczy!

 

Slogan “wieloletnie doświadczenie” w naszym przypadku nie jest pustym motto nieznajdującym żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Od ponad 35 lat zajmujemy się produkcją ubrań do chrztuchłopięcych i dziewczęcych, w tym również dla niemowląt. Ponadto oferujemy różnorodne dodatki oraz akcesoria do chrztu. Z naszych projektów skorzystało już kilka pokoleń najmłodszych. Zapewniamy najwyższej jakości ubranka na chrzest dla dzieci w wieku od 2 miesięcy do 3-4 lat. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby były zawsze przemyślane od początku do końca, a technologie wykorzystywane w procesie realizacji były bezpieczne dla ich użytkowników.

 

Ubranka dla dzieci do chrztu – staranność wykonania stawiamy sobie za priorytet


Wyrażamy ogromną nadzieję, że również i Ty znajdziesz w naszym szerokim asortymencie ubrań na chrzest coś idealnego dla swojej pociechy. Wszystkie produkty naszej marki pochodzą z Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zakładką GALERIA, gdzie prezentujemy przykładowe komplety do chrztu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu stacjonarnego zlokalizowanego w  Centrum Handlowym "Ptak" w Rzgowie pod Łodzią (hala C, stoisko 205). Na miejscu możesz obejrzeć ubranka, kupić je, a także odebrać wcześniej zamówiony towar. Ponadto proponujemy wizytę w siedzibie firmy znajdującej się przy ulicy Naruszewicza 4 w Łodzi, jednakże w tym wypadku prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

 

Z wyrazami szacunku

Właścicielka – Bożenna Florczak

Szybki kontakt

      Kom. I: 512-456-359

      Kom. II: 502-438-398

Tłumacz

Polish English German Greek Italian Russian Ukrainian

Polecamy

joomla fanbox module joomla

Aktualnie

   
  28.07.2017 Ferienhaus Ostsee

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.